სსიპ სოფლის მეურნეობის სამეცნიერო-კვლევითმა ცენტრმა მონაწილეობა მიიღო დასაქმების ფორუმში, რომელიც სავეტერინარო მედიცინის ფაკულტეტის სტუდენტებისთვის გაიმართა
ღონისძიების მიზანს ახალგაზრდებისთვის ცენტრის საქმიანობის, მიმდინარე კვლევითი პროგრამებისა და სოფლის მეურნეობის დარგში სამეცნიერო-კვლევთი მიმართულებით საქმიანობის შესაძლებლობების გაცნობა წარმოადგენდა.
ფორუმის ფარგლებში, ცენტრის წარმომადგენლებმა სტუდენტებს წარუდგინეს სამეცნიერო-კვლევითი ცენტრის სტრუქტურა, კვლევითი მიმართულებები, სტაჟირების შესაძლებლობები და დასაქმების პერსპექტივები.
სსიპ სოფლის მეურნეობის სამეცნიერო-კვლევითი ცენტრი აგრძელებს ახალგაზრდებთან აქტიურ თანამშრომლობას და მსგავსი ფორუმების მეშვეობით კადრების დაინტერესებასა და მოზიდვას.
ღონისძიება ევროპის უნივერსიტეტისა და საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის ორგანიზებით, კონკურენტული ინოვაციების ფონდის მიერ დაფინანსებული პროექტის „ვეტერინარული განათლების პროგრამების განვითარება“ (InnovaVet) ფარგლებში გაიმართა.

LEPL Scientific-Research Center of Agriculture participated in the employment forum held for students of the Faculty of Veterinary Medicine
The goal of the event was to introduce young people to the activities of the Center, current research programs and opportunities for scientific research in the field of agriculture.
Within the framework of the forum, representatives of the center presented the structure of the scientific research center, research directions, internship opportunities and employment prospects to the students. LEPL Scientific-Research Center of Agriculture continues to actively cooperate with young people and interest and attract staff through similar forums.
The event was organized by the European University and the Georgian Technical University within the framework of the project "Development of Veterinary Education Programs" (InnovaVet), funded by the Competitive Innovation Fund.